Podporují nás:
11.8.2023 byla TJ Tatran Třemošná, z.s. poskytnuta dotace od Národní sportovní agentury ve výši 496 032 Kč v rámci výzvy 21/2022 Můj klub 2023
1.8.2023 byla TJ Tatran Třemošná, z.s. poskytnuta dotace od Plzeňského kraje ve výši 50 000 Kč v rámci dotačního programu Podpora tělovýchovy a sportu v roce 2023.
TJ Tatran Třemošná, z.s. |
U stadionu 1072, 33011 Třemošná |
Email: tatran@tatran-tremosna.cz |
Web: www.tatran-tremosna.cz |
Šimána Dan - předseda |
Kecer Michal - sekretář |
1. máje 244, 330 11 Třemošná |
mobil: +420 724 512 052 |
Email: fotbal@tatran-tremosna.cz |
Kunesch Jan - šéftrenér mládeže |
mobil: +420 723 818 898 |
Email: kuneschjan@seznam.cz |
Poštu zasílejte na organizačního pracovníka (sekretáře) |
Tréninky mládeže se konají v pondělí, úterý, středa a čtvrtek .
Bližší info sdělí trenér mládeže Kunesch ( tel: 723818898 )
Rozpis zápasů TJ Tatran Třemošná.
V čas domácích zápasů nedoporučujeme využívat asfaltový okruh kolem hrací plochy z důvodu možnosti zranění.
dne | muži A | dorost | st. žáci | ml. žáci | st. přípravka | ml. přípravka |
NE 10.03. | 14:30 TATRAN - Strašice * | |||||
SO 16.03. | 13:00 Staňkov/Holýšov - TATRAN | |||||
NE 17.03. | 15:00 TATRAN - Chrást * | |||||
PÁ 22.03. | 16:30 Vejprnice - TATRAN | |||||
SO 23.03. | 15:00 TATRAN - Kozolupy | 12:00 Volduchy/Strašice - TATRAN | ||||
NE 24.03. | 10:00 Domažlice - TATRAN | |||||
SO 30.03. | 15:00 Heřmanova Huť - TATRAN | 10:00 TATRAN - Dolní Bělá/Trnová | ||||
NE 31.03. | 16:30 TATRAN - Křimice | 10:00 TATRAN - Kozolupy/Touškov | ||||
PÁ 05.04. | 16:30 TATRAN - Manětín | 16:30 TATRAN - Trnová | ||||
SO 06.04. | 16:30 TATRAN - Líně | 10:00 Nepomuk - TATRAN | 10:00 Všeruby - TATRAN | |||
NE 07.04. | 13:00 Zruč/Druztová - TATRAN | |||||
PÁ 12.04. | 16:30 Horní Bříza - TATRAN | 16:30 Horní Bříza - TATRAN | ||||
SO 13.04. | 16:30 Křelovice - TATRAN | 10:00 TATRAN - Horní Bříza | ||||
NE 14.04. | 16:30 TATRAN - Litice/Lhota | |||||
PÁ 19.04. | 17:00 TATRAN - Plasy | 17:00 TATRAN - Plasy | ||||
SO 20.04. | 16:30 TATRAN - Trnová | 10:00 Mrákov/Kout - TATRAN | 10:00 Dobříč/Kozojedy - TATRAN | |||
NE 21.04. | 17:00 TATRAN - Černice | |||||
ST 24.04. | 17:00 Kaznějov - TATRAN | 17:00 Kaznějov - TATRAN | ||||
PÁ 26.04. | 17:00 Kralovice - TATRAN | 17:00 Kralovice - TATRAN | ||||
SO 27.04. | 17:00 TATRAN - Kralovice B. | |||||
NE 28.10. | 10:00 Strašice - TATRAN | 10:00 Horní Bříza - TATRAN | ||||
PÁ 03.05. | 17:00 Ledce - TATRAN | 17:00 TATRAN - Úněšov | 17:00 TATRAN - Ledce | |||
SO 04.05. | 17:00 TATRAN - Úlice | |||||
NE 05.05. | 10:00 Chrást - TATRAN | 10:00 TATRAN - Staňkov/Holýšov | ||||
ST 08.05. | 17:00 TATRAN - Dolní Bělá | 17:00 TATRAN - Dolní Bělá | ||||
PÁ 10.05. | 17:00 TATRAN - Žihle | |||||
SO 11.05. | 10.00 TATRAN - Žihle | |||||
NE 12.05. | 16:00 Žihle - TATRAN | 17:00 TATRAN - Volduchy/Strašice | 10:00 TATRAN - Domažlice | |||
PÁ 17.05. | 17:00 Mladotice - TATRAN | 17:00 Mladotice - TATRAN | ||||
SO 18.05. | 17:00 TATRAN - Všeruby | 10:00 Kozolupy/Touškov - TATRAN | 14:00 Mladotice - Třemošná | |||
NE 19.05. | 10:00 Křimice - TATRAN | |||||
SO 25.05. | 17:00 Sulkov - TATRAN | 10:00 TATRAN - Nepomuk | 10:00 TATRAN - Nýřany | |||
NE 26.05. | 17:00 TATRAN - Zruč/Druztová | |||||
PÁ 31.05. | 17:00 Hadačka - TATRAN | 17:00 Hadačka - TATRAN | ||||
SO 01.06. | 17:00 TATRAN - Zbůch | |||||
NE 02.06. | 10:00 Litice/Lhota - TATRAN | 10:00 Plasy - TATRAN | ||||
SO 08.06. | 17:00 TATRAN - Nýřany | 10:00 Černice - TATRAN | 10:00 TATRAN - Kralovice | |||
NE 09.06. | 10:00 TATRAN - Mrákov/Kout | |||||
SO 15.06. | 17:00 Blatnice - TATRAN | |||||
NE 16.06. | 10:00 TATRAN - Horní Bříza | 10:00 Blatnice - TATRAN |